Założona w 1992 roku, firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm i użytkowników indywidualnych.
Sztandarowym produktem spółki jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus.
Dynamika rozwoju ESET znalazła uznanie firmy doradczej Deloitte, która od wielu lat klasyfikuje spółkę ESET w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm technologicznych (Deloitte’s Technology Fast 500).
Niezawodność rozwiązań firmy ESET potwierdzają liczne certyfikacje przyznane przez specjalistyczne organizacje badawcze, takie jak Virus Bulletin, AV-Comparatives czy West Coast Lab.
O popularności aplikacji ESET w Polsce świadczyć mogą m.in. tytuły Produktów Roku przyznane przez miesięczniki PC World oraz CHIP.
Spółka ESET ma swoją siedzibę w Bratysławie na Słowacji, a jej oddziały zlokalizowane są w San Diego, Bristolu, Buenos Aires oraz w Pradze. Za pośrednictwem sieci dystrybutorów produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata. W Polsce za dystrybucję rozwiązań ESET odpowiada firma DAGMA.
Od czerwca 2008 roku ESET dysponuje krakowskim biurem Research & Development, którego jednym z zadań jest tworzenie innowacyjnych metod i narzędzi zwalczających coraz bardziej wyszukane zagrożenia.

Wiodący producent rozwiązań antywirusowych dla firm, użytkowników indywidualnych oraz posiadaczy smartfonów.
22 lata doświadczenia w zabezpieczaniu rozwiązań teleinformatycznych.
Pionierska i niezmiennie najlepsza w branży proaktywna technologia wykrywania nowych zagrożeń.
Centra badawczo-rozwojowe w Bratysławie (Słowacja) oraz w Krakowie (Polska).
Centra sprzedażowo-dystrybucyjne w Bratysławie (EMEA), San Diego (Ameryka Północna), Buenos Aires (Ameryka Łacińska) oraz w Singapurze (APAC).

Produkty firmy ESET dostępne w ponad 180 krajach świata.
Ochrona ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.
Firma uwzględniana w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2009 w kategorii rozwiązań chroniących stacje robocze.
Producent rozwiązań antywirusowych nagrodzony przez Virus Bulletin największą liczbą wyróżnień VB100.
Producent rozwiązań antywirusowych, którego programy otrzymały od niezależnej organizacji AV-Comparatives rekordową liczbę wyróżnień. ADVANCED+ za proaktywną detekcję nowych zagrożeń.

comarch erp baner
buv2a
baner contrav v3
iit v1