Oferta FIDEI sp. z o.o. narodziła się w odpowiedzi na naturalne zapotrzebowanie rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie wyraźnie pokazuje, że Klienci w swoich działalności gospodarczej dążą przede wszystkim w kierunku minimalizacji kosztów. Te wytyczne decydują o poszukiwaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. FIDEI sp. z o.o. wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

FIDEI sp. z o.o. to więcej niż tradycyjny outsourcing usług IT. Począwszy od utrzymywania serwerów i domen, zapewnia także całościowe tworzenie stron internetowych, ich aktualizowanie oraz stałą opiekę nad Klientem. Nadto oferujemy usługi outsourcingu działu IT w pełnym zakresie. Nadto wdrażamy Politykę Bezpieczeństwa Informacji. Co ważne, wszystkie usługi oferuje w atrakcyjnych dla Klienta pakietach.

Oferta FIDEI sp. z o.o. przygotowana została przede wszystkim z myślą o tych firmach, które poszukuję stabilnych rozwiązań informatycznych. Z oferty FIDEI sp. z o.o. z powodzeniem korzystają także firmy, które chcą obniżyć koszty utrzymywania i obsługi informatycznej utrzymując poziom świadczonych usług na wysokim poziomie.